OKUL ÖNCESİ ETKİNLİKLERİ - Hayallerinizi Sınırlamayın - Tekil Mesaj gösterimi - Kamp Pusulası
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04-17-2010, 03:43 PM   #2 (permalink)
ismrt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ismrt
ismrt
İşin Ustası
ismrt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1473
Aldığınız Beğeni:82
Beğendikleriniz:71
Rep Derecesi: ismrt İyi Bir Yolda Adım Attı.
7. Bitir pusula!

OK, now its time to make your compass. Tamam, şimdi zamanı pusula senin yapmak. I found a leaf to use as my compass's floating base. Ben temel bulunamadı yüzen pusulası yaprağı için kullanabileceğiniz gibi benim. You could experiment with other small floating objects to see how they work and use which one works best. küçük hareketli nesneleri diğer olabilirsin deneme ile en iyi eserlerini görmek nasıl çalışır ve birini kullanın. Place your leaf onto some water so that it floats and is in the center. merkezinde yaprak yerleştirin senin üstüne biraz su takı ve o yüzer. Then very gently place your magnetized needle onto the leaf. Sonra çok yavaşça yaprak iğne üzerine manyetik bir yer. Try to keep your needle, leaf, and paper plate very still. hala iğne deneyin tutmak için yaprak ve kağıt tabak çok. If you've magnetized your needle enough, it should begin to spin and move towards the NORTH. yeterince Eğer iğne senin sen sonra manyetik, o dönmeye başlaması gerektiğini ve NORTH hareket yönünde.

VOILÀ! Voila! — a camping compass . - Bir kamp pusula. There are all kinds of ways to make compasses, so have fun and try experimenting with different supplies and ways of putting it together. Orada birlikte yapmak yolu vardır tür tüm pusulalar var bu kadar eğlenceli koyarak ve deneyin deneme yolları ve malzemeleri farklı bir. Have fun! İyi eğlenceler!
Eklenmiş Resmin önizlemesi
w5.jpg   w6.jpg   w8.jpg  

ismrt isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla